תנועות ריקודי בטן

אמנות ריקודי הבטן נראית לעתים קרובות מרתיעה להתחיל, אבל זה באמת יכול להיות די כיף כשאתה מתחיל להסתכל עליה מזווית שלעולם לא תיראה כמו רקדנית בטן מקצועית.

נושא הסעיף: פרסומת להיפוך תפקידים https://elitediscrete.com/feed/tricextiro1973.php

מילות מפתח במדור: פרסומת לתפקידים הפוכים, אימוץ מודעות טלוויזיה להפיכת תפקידים במודעות, איך זה עובד?

הקדמה: זה מה שהחברה עושה כדי להפגין את ערכי המשפחה שלהם באמצעות הצגת שני הורים אוהבים ושני ילדים מכבדים. קמעונאי בריטי אפילו הואשם בסקסיזם על כך שהוא מקדם את הרעיון שאבות לא שוטפים אחרי עצמם.

SMART Technologies הם כלי לימוד מולטימדיה אלה עם תוכנת לוח לבן אינטראקטיבי ותצוגת פאנל שטוחה אינטראקטיבית המאפשרים מעורבות פיזית ולמידה מוגברת בקרב סטודנטים במהלך הרצאות וזמן לימוד מבלי להוציא כסף על טכנולוגיות יקרות שמביאות לשימוש מוגבל רק כאשר ניתן לעשות בהן שימוש חוזר שוב ושוב.

חלק מהתנועה הערבית-הודית, המתורגמת גם לריקוד מזרחי וריקודי בטן במה, תנועות ריקוד בוליווד או ריקוד רמון מורכבות מתנועות רבות המערבות את שרירי רצפת האגן, הבטן, שרירי הגב התחתון והישבן כדי לעצב קווי מתאר מסוימים כגון מָתנַיִם. אין גבולות מוגדרים לריקודי בטן לפי מי שיכול לבצע אותם.

Kathak הוא רקדן זכר הודי מצפון הודו, השייך לקאסטת Khairat, עובד באופן מסורתי כרקדנים ב-Puranas (תיאטרון עממי עממי מודע), aanso ki raajaa (סיפור עממי). הקאטאקים משתמשים בריקוד כסוג של התניה פיזית הנקראת baila-kadan. הם משתתפים בקבוצות בפסטיבלים דתיים מלבד שהם נמצאים בחתונות. Sahasa Kala Renu Stree Bal ka Sviba הוא סוג של ריקוד המורכב מ-124 פסוקים בסנסקריט שחוברו בסביבות שנת 400 לספירה על ידי הפילוסוף ההינדי Vasugupta ומורכב ל-12 פרקים על אהבה עם הדרכה כיצד להתנהג תוך כדי אהבה.

ב

ריקוד פופולרי אחד המכוון לאזור המותניים הוא נופף. מהלך ריקודי בטן זה כרוך בהזזה מתמדת קדימה ואחורה, תוך ביצוע קימורי גוף עם הישבן.

למרות שזה אולי לא כוס התה של כל אדם, יש מהלכים אחרים לשלב גם בריקודי בטן. דוגמאות כוללות הליכות מצריות ועיגולי ירכיים מודרניים בסגנון מצרי, הרמת אגן, שחיקת ירכיים, עבודת רצפה, שימי וגלישה פרסית ועוד רבים אחרים.